Нафта дорожчає в очікуванні срокочення видобутку ОПЕК


Нафта дорожчає в очікуванні срокочення видобутку ОПЕК

Нафта дорожчає чекаючи скорочення видобутку ОПЕК у грудні, повідомляє агентство Bloomberg.

Передбачається, що картель піде на цей крок, якщо листопадове зниження видобутку на 1,2 млн барелі в добу не приведе до стабілізації ринку.

Ціна січневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на торгах в електронній системі Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) ранком у понеділок здійнялася на $0,65 і становить $59,89 за барель.

ОПЕК вирішила з 1 листопада скоротити видобуток на 1,2 млн барелів у день. Можливо, питання про подальше обмеження виробництва нафти буде розглянутий на наступній конференції картелю 14 грудня в Нігерії.

На закриття торгів на NYMEX 24 листопада ціна бареля нафти з поставкою в січні залишилася на рівні середи, 22 листопада - $59,24 за барель. 23 листопада біржа не працювала у зв'язку із удень Віддяки в США.

Ціна січневого ф'ючерсного контракту на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex у п'ятницю також не змінилася щодо підсумкового котирування останніх торгів - $54,75 за барель.

На лондонській біржі ICE Futures ціна ф'ючерсів на нафту Brent на січень 24 листопада виросла на $0,68- до $60,03 за барель.

Ціна російської нафти Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) у п'ятницю склала $54,99 за барель, що на $0,73 вище ціни spot четверга.

Експортна нафта з Росії з поставкою в порти Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала $54,89 за барель (+$0,93), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - $57,59 за барель (+$0,93).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua