0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Лукашенко запрошує Україну разом енергозберегтись


Президент Білорусії Олександром Лукашенко закликав Україну спільно вирішувати проблеми забезпечення енергетичної безпеки двох держав.

"Ми кілька разів обмовляли з керівництвом України ці питання. Ми постійно кувиркаємося то з газовими, то з нафтових питаннях, у той час як у нас є колосальні можливості і важелі", - заявив Лукашенко в четвер у Мінську на зустрічі із представниками українських засобів масової інформації.

"Варто тільки домовитися Білорусії і Україні, то зовсім зміниться конфігурація в цьому регіоні економічних і політичних відносин, - сказав Лукашенко. - Це вкрай вигідно білорусам, а ще вигідніше українцям, і можливості для цього є".

"Я не буду їх сьогодні називати, щоб не розбурхувати. Може, коли-небудь ми дозріємо для вирішення цих питань", - сказав президент Білорусії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування