ПУМБ відповідає стандартам безпеки Visa International — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ відповідає стандартам безпеки Visa International

Фондовий ринок
129
Процесинговий Центр Першого Українського Міжнародного Банку (м. Донецьк) завершив сертифікацію в Міжнародній Платіжній Системі Visa International програмного продукту відстеження підозрілих операцій із пластиковими картами.
30 Квітня 2002 року ПУМБ одержав від платіжної системи Visa International офіційне свідоцтво того, що ПУМБ, як банк-еквайр, задовольняє стандартам моніторингу операцій із пластиковими картами.
Основою сертифікованої системи моніторингу є програмний продукт, що робить на щоденній основі аналіз операцій, оцінку їх рисковості і формуючий для фахівців банків, які працюють через Процесинговий Центр ПУМБ, відповідні рекомендації для подальших дій.
Отриманий сертифікат є свідоцтвом того, що Перший Український Міжнародний Банк, як один з найбільших учасників ринку пластикових карт України, відповідає стандартам безпеки, розробленим Міжнародною Платіжною Системою Visa International.
Наступним кроком, в області удосконалювання систем безпеки роботи з пластиковими картами, ПУМБ планує сертифікувати уже функціонуючий продукт ризику-аналізу операцій у режимі он-лайн. ПУМБ розраховує одержати сертифікати обох платіжних систем – Visa International і Europay International.
На сьогоднішній день акціонерами банку є:
Торговий дім "Азовсталь" - 26,35%
Fortis Bank (Netherlands) N.V. - 20%
Шахта ім. А.Ф. Засядько - 12,5%
Deutcshe Investitions-und Entwicklungsgesellschaft mbH - 10%
European Bank for Reconstruction and Development - 10%
International Finance Corporation, (World Bank Group) - 10%
Приватні особи - 11,15%
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас