0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Металурги не хочуть платити за газ для хіміків


Керівники металургійних і машинобудівних корпорацій називають дискримінаційною пропозицію міністра промполітики Олександра Головко зменшити ціну на газ для хімічної промисловості за рахунок інших галузей.

«По суті, ми повинні будемо платити за рентабельність хімічних підприємств зі своєї кишені,- повідомили в прес-службі Харківського електромеханічного заводу.- Це неприпустимо». «Нам і без того важко - постійно ростуть ціни на кокс і залізничні перевезення,- пояснив почесний президент ВАТ 'Маріупольський меткомбинат ім. Ілліча' Володимир Бойко.- Ми, швидше за все, оскаржуватимемо це рішення в суді як дискримінаційне».

Учора Олександр Головко в такий спосіб пояснив позицію міністерства з цьому питанню:

«При введенні з нового року цін на природний газ у розмірі 130 доларів за тисячу кубометрів підприємства хімічної промисловості, для яких газ є сировиною, будуть збитковими. Хтось буде мати рентабельність мінус 2, хтось - мінус 20 відсотків, але це буде негативна рентабельність.

Ми пропонуємо, щоб для цих підприємств ціна газу була нижче, можливо, 110 доларів за тисячу кубометрів і встановлювалася залежно від експортних цін на їхню продукцію».

За словами глави Мінпромполітики, збитки від поставок газу хімікам за низькими цінами будуть компенсовані газовим компаніям за рахунок більше високої ціни на газ для інших галузей промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування