Мінпаливенерго до 2008 р. розробити стратегію розвитку "Укртранснафти"


Кабінет міністрів України доручив Міністерству палива та енергетики разом з НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Укртранснафта" розробити і затвердити стратегію розвитку "Укртранснафти" з урахуванням положень Енергетичної стратегії України на період до 2030 року.

Це закріплено Планом заходів з реалізації проекту розвитку Євро-Азіатського нафтотранспортного коридору, затвердженим розпорядженням уряду № 545-р від 8 листопада.

Крім того, уряд доручило до третього кварталу 2007 року встановити конкурентноздатні тарифи на транспортування нафти з використанням залізничного та трубопровідного транспорту з метою збільшення об'ємів її транзиту через Україну.

Відповідно до документа, Кабмін також доручив до 2009 року адаптувати стандарти обліку і якості нафти і нафтопродуктів до стандартів Європейського Союзу і створити лабораторії для впровадження таких стандартів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua