0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна претендує на освоєння російських шельфів


ДАТ "Чорноморнафтогаз" наполягає на своїй участі в розробці нафтогазових родовищ України, які частково перебувають на російському шельфі Чорного та Азовського морів, заявив голова правління "Чорноморнафтогаза" Анатолій Присяжнюк.

"Родовища, які розташовані на ділянках Чорного моря і належать різним країнам, повинні розроблятися відповідно до міжнародних норм, тобто спільно. Тому наша компанія наполягає на тому, що нафтогазові родовища, які частково перебувають на російських ділянках Чорного і Азовського морів, а частково заходять на територію України, ВАТ "Газпром" повинне розробляти разом з ДАТ "Чорноморнафтогаз", - сказав Присяжнюк.

Як вказується в повідомленні компанії, "Чорноморнафтогаз" має необхідний досвід в області сучасних технологій морського видобутку вуглеводнів. У цей час компанія освоює Одеське газове родовище в Чорному морі (запаси газу оцінюються в 45-50 млрд кубометрів), а також структури Субботино на Прикерченском ділянці шельфу (100-120 млн тонн нафти).

Перший приплив газу на Одеському родовищі очікується наприкінці 2007 року в обсязі 1 млрд кубометрів. Освоєння цих родовищ ДАТ "Чорноморнафтогаз" здійснює разом з компанією "Укргазвидобування" (дочірнє підприємство НАК "Нафтогаз України"). Залучення іноземних компаній для розробки родовищ не передбачається, відзначається в повідомленні компанії.

"Черноморнафтогаз" створена 20 жовтня 1978 р. 100% акцій підприємства належить "Нафтогазу України".

Компанія здійснює пошуково-розвідувальне буріння в районі Чорного і Азовського морів, будівництво морських стаціонарних платформ, підводних і сухопутних газопроводів, розробку родовищ нафти і газу, транспортування добутої сировини і підземне зберігання газу.

ДАТ експлуатує 10 морських стаціонарних газодобувних платформ; 6 газових, 2 газоконденсатних і 1 нафтове родовище, Глебовськое підземне сховище газу місткістю 1 млрд кубометрів, понад 1200 км магістральні газопроводи, 43 газорозподільні станції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування