Банк "Фінанси і Кредит" запропонував клієнтам нову послугу - перегляд рахунка через Інтернет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Фінанси і Кредит" запропонував клієнтам нову послугу - перегляд рахунка через Інтернет

Фондовий ринок
132
Банк "Фінанси і Кредит" упровадив технології Інтернет-банкінгу, надавши для своїх клієнтів послуги одержання інформації про стан свого рахунка й операціях з ним по мережі Інтернет. Для безпеки системи всі дані, передані між банком і клієнтом, шифруються по стандарту SSL 3.0 з використанням ключа розміром 128 біт. Відмінною рисою системи є те, що клієнти можу одержати інформацію, як по поточних рахунках, так і по рахунках пластикових карт. Система доступна для клієнтів усіх 11 філій банку по Україні.
За словами начальника департаменту автоматизації КБ «Фінанси і Кредит» Руслана Казюлькіна "уведення послуги по перегляду рахунка через Інтернет не тільки значно спростить роботу з постійними клієнтами, але і, безсумнівно, залучить на розрахунково-касове обслуговування в Банк нових клієнтів. Наступним етапом розвитку технології Інтернет-банкінгу стане надання клієнтам можливості здійснювати транзакції зі своїх рахунків."
Довідка: КБ "Фінанси і Кредит" заснований у 1990 році. На 01.05.2002 р. Банком емітовано 86,4 тисячі пластикових карток міжнародних платіжних систем VISA International і EUROPAY International. Кількість клієнтів Банку на 01.05.2002 складає - 7,3 тисячі юридичних осіб, понад 120 тисяч фізичних осіб.
За матеріалами:
Фiнанси та Кредит
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас