Банк "Аваль" оголосив про проведення акції для клієнтів Western Union — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Аваль" оголосив про проведення акції для клієнтів Western Union

82
Київ. 30 квітня. — Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль» оголосив про проведення акції, присвяченій десятій річниці створення банку для клієнтів, що скористалися системою грошових переказів Western Union. Про це прес- службі повідомили в департаменті роздрібного бізнесу АППБ «Аваль».
Відповідно до умов акції, кожен клієнт, що з 1 травня по 31 грудня одержить чи відправить грошовий переказ по системі Western Union у мережі відділень банку «Аваль», автоматично стане учасником розіграшу коштовних призів, серед яких — десять турпутівок на двох від туристичної компанії «САМ» (три — у Туреччину, три — у Хорватію, три — у Єгипет, одна — у Францію); 200 платіжних карт Visa Electron від банку «Аваль» із премією по 250 грн. на кожну; а також 70 тис. призів-сувенірів.
При цьому кожен десятий переказ є виграшним. Кількість призів на одного клієнта не обмежена.
За інформацією департаменту роздрібного бізнесу, розіграш призів і оголошення результатів будуть здійснюватися відразу після здійснення переказу.
За умовами акції, переможець, що виграв одну з путівок, може передати своє право на головний приз іншій особі. Підтвердження такої акції повинне бути завірене нотаріально.
У департаменті також повідомили, що для одержання призу-сувеніра необхідно заповнити купон учасника і пред'явити паспорт; для одержання платіжної карти з грошовою премією — заповнити купон учасника і заяву на відкриття спеціального карткового рахунку, пред'явити паспорт і копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; для одержання турпутівки — заповнити купон учасника акції, пред'явити паспорт і копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
В акції зможуть взяти участь усі фізичні особи, що під час проведення акції знаходилися на території України і зробили операцію по системі в мережі відділень банку «Аваль». Виключення складають — працівники АППБ «Аваль» і представники компаній, притягнутих до проведення акції, а також їхні найближчі родичі.
Протягом семи останніх років банк «Аваль» є самим великим агентом Western Union на ринку грошових переказів: на сьогодні в Україні працюють більш 980 агентств Western Union, відкритих банком «Аваль». З 1997 року компанія Western Union визнає банк «Аваль» найкращим партнером в Україні і Східній Європі.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас