Зміцнення банківської системи і розвиток передових банківських технологій - головні теми 10-ї Ялтинської конференції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зміцнення банківської системи і розвиток передових банківських технологій - головні теми 10-ї Ялтинської конференції

Фондовий ринок
285
24-26 квітня в Ялті пройшла ювілейна, 10 Ялтинська конференція країн СНД і Балтії, що у черговий раз підтвердила свій статус одного з найбільш представницьких банківських форумів. У роботі конференції взяли участь більш 540 керівників і провідних спеціалістів фінансових установ країн СНД і Балтії, у тому числі 16 представників Центральних і Національних банків, більш 230 представників 95 російських банків, 89 учасників з 48 банків України, а також представники 8 банків Республіки Бєларус, 23 банків країн Балтії, 8 банків Молдови, 16 банків Середньої Азії і 9 банків країн далекого зарубіжжя. У роботі Конференції також взяли участь представники 5 Асоціацій комерційних банків, міжнародної платіжної системи «EUROPAY International», що ведуть консалтингові, юридичні і страхові компанії.
Привітальне звертання учасникам Конференції направили Президент України Леонід Кучма, Голова Національного банку України Володимир Стельмах. Як відзначається в звертанні Президента України, позитивні зміни останніх років в економіці країн СНД і Балтії ще раз підтверджують результативність спільних зусиль у поглибленні ринкових перетворень, конструктивного діалогу і розвитку добросусідських відносин. У свою чергу голова Національного банку України Володимир Стельмах відзначив, що протягом минулого десятиліття була створена банківська система нового типу, що грає зараз вирішальну роль у становленні економіки країни, і весь цей час Ялтинський Міжбанківський форум сприяв узагальненню міжнародного досвіду банківської справи при рішенні пекучих питань роботи банків в умовах перехідної економіки.
У ході пленарного засідання Конференції обговорювалися проблеми макроекономіки і ситуація на фінансових ринках у країнах банків-учасників Конференції. З доповідями виступили директор Генерального Департаменту банківського нагляду Національного банку України Олександр Кірєєв, Начальник керування Департаменту банківського регулювання і нагляду Центрального Банку Російської Федерації Михайло Бездудний, заступник Голови Державної Податкової адміністрації України Володимир Россоловський, Перший Заступник Державного Секретаря Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України Ігор Шумило, Виконавчий Віце-президент Асоціації Російських банків В'ячеслав Захаров, Заступник Президента-Голови Правління Внешторгбанка Анатолій Чернишов, Заступник Голови Комітету Казначейства Міністерства фінансів Республіки Казахстан Ардак Амангельдієв, глава представництва «EUROPAY International» Андрій Корольов і Віце-президент Асоціації українських банків Антоніна Паламарчук.
У центрі уваги секції «Політика наглядових органів в області регулювання діяльності фінансових і банківських організацій» розглядалися найбільш проблемні питання кредитно-грошової політики Центральних і Національних банків, питання регулювання валютних ринків, необхідні умови для підвищення надійності банків. Однією з проблем обговорення на секції стали питання надання банками інформації про значні і сумнівні операції і проблеми банківської таємниці.
На секції «Практичні аспекти роботи банку. Нові інструменти і технології» обговорювалися сучасні тенденції розвитку банківського сектора, і досвід упровадження нових фінансових послуг. Також обговорювався передовий досвід роботи банків на ринку корпоративних облігацій, дорогоцінних металів і заходи, що починаються банками по запобіганню легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом.
На секції «Перспективи розвитку платіжних продуктів і технологій. Питання безпеки. Електронна комерція» обговорювалися тенденції розвитку ринку пластикових карт у Східно-європейському регіоні, питання впливу введення Євро на розвиток карткового бізнесу, досвід упровадження нових карткових продуктів міжнародної платіжної системи «EUROPAY International», досвід розвитку бізнесу платіжних карт у Росії і Казахстані і питання впровадження CHIP-технологій. Особлива увага учасників секції була приділена проблемі запобігання шахрайства з платіжними картами.
Крім того, у рамках Конференції пройшли семінари, організовані банком Внешторгбанк (Росія), Інвестиційно-банківською групою «НІКойл» (Росія) і ЗАТ «Страхова група «ТАС» (Україна), а також презентація Представництва Внешторгбанка в Україні.
Генеральними спонсорами X Ялтинської міжбанківської Конференції виступили Міжнародна платіжна система «EUROPAY International» і банк Внешторгбанк (Росія).
Головні спонсори Конференції: Інвестіційно-банківська група «НІКойл» (Росія), «Альфа-Банк» (Росія), корпорація «Інком». Спонсорами IX Ялтинської міжбанківської Конференції виступили банк «Зеніт» (Росія), Московська міжбанківська валютна біржа, «Перший Український Міжнародний Банк» (Україна), аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers (Україна), «Європейський Трастовий Банк» (Росія), RZB Group (Vienna, Москва), Банк «Парітате» (Латвія), ЗАТ «Страхова група «ТАС» (Україна).
Хід Конференції висвітлювали більш 30 представників ведучих засобів масової інформації України і Росії.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас