19
"Гала-Радіо" отримало дозвіл на мовлення у регіонах
Радіостанція «Гала-Радіо» отримала дозвіл на мовлення у регіонах України. Про це заявив Джозеф Лемір, генеральний директор ЗАТ «Радіостанція Гала». «Після восьмирічної боротьби уряд видав ліцензію «Гала-Радіо» на мовлення у містах України», — сказав він.
Тепер радіостанцію зможуть почути 30 мільйонів людей у Луганську, Вінниці, Ужгороді, Запорожжі, Кривому Розі, Сімферополі, Одесі та інших містах.
Лемір вважає, що Київ є унікальним через наявність 27 радіостанцій на тримільйонне населення — у Лондоні чи Нью-Йорку їх, наприклад, лише по 23. У той самий час 18 з 27 київських радіостанцій мають однаковий формат, уточнив Лемір. «Будучи радіослухачем, я б уже стомився переключати хвилі й натикатися на той самий формат, — сказав він. — В інших країнах тільки 2–3 радіостанції працюють в одному форматі, але не 18».
За матеріалами:
Поділитися новиною