Фінансовий результат банку "Хрещатик" зріс майже на 14 млн грн порівняно з початком 2006 року


Динаміка розвитку ВАТ КБ „Хрещатик” залишається стабільно позитивною.

Більше ніж у 2 рази порівняно з відповідним періодом 2005 р. поліпшено фінансовий результат банку, який станом на 1 липня 2006 р. становить понад 13,83 млн грн.

Чисті активи банку дорівнюють 3,043 млрд грн. Балансовий капітал «Хрещатика» перевищує 243,5 млн грн, або понад 38,5 млн євро.

Помітно зріс кредитний портфель банку — до 2,101 млрд грн, або в 1,75 раза порівняно з аналогічним періодом 2005 р. Розширились напрями кредитування для різних галузей економіки, значно збільшились обсяги споживчого, у тому числі іпотечного та на споживчі потреби.

Вклади фізичних осіб, які збільшились порівняно з початком 2006 р. в 1,13 раза, сьогодні перевищують 613,7 млн грн.

Продовжує розвиватися мережа банку: відкрито 3 філії банку — Сумську, Івано-Франківську, Кримську, 6 нових відділень у різних регіонах країни.

Встановлені нові банкомати, у тому числі на станціях Київського метрополітену. Загальна кількість «автоматичних касирів» банку становить 125 одиниць. Частина банкоматів (34) уже сьогодні приймають картки всіх, без винятку, платіжних систем, що функціонують на ринку України, — MasterCard Europe, VISA International, Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Незабаром усі банкомати «Хрещатика» будуть оснащені необхідним програмним забезпеченням для обслуговування карток усіх видів — і з магнітними смужками, і чіпових.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Хрещатик
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua