У Києві пройшла зустріч президентів торгово-промислових палат РФ і України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві пройшла зустріч президентів торгово-промислових палат РФ і України

33
Зустріч президентів торгово-промислових палат РФ і України Євгена Примакова і Сергія Скрипченко при участі Надзвичайного і Повноважного посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна відбулася в четвер у Києві.
Як повідомив журналістам на прес-конференції президент ТПП Євгеній Примаков, у нинішньому році відновить свою діяльність Рада торгово-промислових палат країн-учасниць СНД. За його словами, роль України в діяльності даної Ради "дуже велика", оскільки Україна "не просто рядовий член співтовариства, а за своїм потенціалом займає друге місце після Росії". Примаков також відзначив необхідність розвитку співробітництва між двома країнами на місцях, на підприємницькому рівні.
Яновський у свою чергу повідомив журналістам, що в рамках проведення Року України в Російській Федерації в нинішньому році кожен регіон України проведе 1-2 виставки в регіонах РФ для розвитку співробітництва двох країн на регіональному рівні. Усього, за його словами, Україна має намір провести до 50 виставок.
Посол РФ в Україні, відповідаючи на питання журналістів, заявив, що 24 квітня в Москві відбудеться нарада по прикордонній та регіональній торгівлі Росії й України. У той же час він відзначив, що на сьогоднішній день співробітництво між Україною і Росією з питання взаємного інвестування розвинуто не досить добре. За словами Черномирдіна, за останні роки з боку РФ у економіку України було інвестовано деяким більш $300 млн, з боку України в економіку прикордонних регіонів Росії - біля $86 млн. Посол також відзначив, що найбільш перспективним на сьогоднішній день є співробітництво двох країн в області нафтогазової промисловості, машинобудування, кольорової і чорної металургії.
Споконвічно планувалася, що в рамках зустрічі буде підписана Угода про співробітництво торгово-промислових палат України і Росії, однак як повідомив журналістам президент ТПП України Віктор Яновський, дана угода між ТПП двох країн була підписана ще п'ять років тому, і "вона працює і при нашій добрій волі буде працювати ще не один десяток років".
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас