Малі міста відвойовуватимуть у Мінфіну свої бюджети


Їх не влаштовують скорочені варіанти та відсутність прямого контакту з центром.

15 липня закінчується термін, коли місцева влада може розповісти, які саме бюджети матимуть 2007-го року. По дорозі до Києва бюджети не раз корегують в районах та області, а потім і сам Мінфін.

Микола Різак, мер міста Таврійськ: "Ми кожен рік до 15 липня формували бюджети і подавали на розгляд Мінфіну, але звідти вертались вони на стільки обрізані. Урізають практично 80%. Ми минулого року сформували бюджет нашого міста на 12 мільйонів, а отримали чотири".

Обмежує держава і свою допомогу - реагує лише на активні заходи на кшталт грудневого мітингу 2005 року, коли вдалося "виклянчити" 5 мільярдів гривень. Хоча вже два роки діє закон про державну підтримку малих міст України.

Павло Козирєв, мер міста Українка: "Позаминулого року було передбачено 1 мільярд 400 тисяч гривень. Потім після 1 читання зовсім ці гроші прибрали".

Сьогодні при підготовці бюджету-2007 місцеві ради вимагають повноцінного фінансування цієї програми та компенсацію за збільшені тарифи, податку на нерухомість та прямих стосунків із Мінфіном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua