"Вімм-Білль-Данн" не купував "Галактон" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Вімм-Білль-Данн" не купував "Галактон"

28
Російська харчова компанія купила пакет акцій одного з найбільших виробників молочних продуктів — молокозаводу "Галактон" (м. Київ). Про це, як передають Українські Новини, повідомив журналістам голова наглядової ради "Галактона" Вадим Гуржос.
"Так, дійсно, у нас з'явилися нові акціонери. Російська компанія", — сказав він. — "Це харчова компанія. Безпосередньо займається молочним бізнесом у тому числі".
Гуржос не оголошує назви компанії і розміру пакету акцій, що вона купила. "Поки не говоримо контрольний (чи ні)", — сказав Гуржос. Разом з тим, керівник "Галактона" спростував інформацію низки засобів масової інформації, оприлюднену в четвер, що новим акціонером "Галактону" є відома російська компанія "Вімм-Білль-Данн".
Він додав, що Укрсоцбанк, котрий володіє контрольним пакетом "Галактона", не продавав своїх акцій. "Укрсоцбанк" "Галактон" нікому не продавав", — заявив Гуржос. Він також сказав, що "Галактон" має намір у червні зробити офіційну заяву про появу нових акціонерів.
Нагадаємо, що акціонерне товариство "Галактон" створено 1995 року на базі київського молочного заводу № 2. "Галактон" займає 7,5% ринку молока, 12% ринку кисломолочної продукції і 35% ринку йогуртів, випускаючи 70 найменувань продукції.
За даними Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку, Укрсоцбанку належить 52,47% акцій "Галактон", компанії HFM Holding Limited" — 24,99%.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас