У співпраці Республіки Корея та України є значні перспективи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У співпраці Республіки Корея та України є значні перспективи

24
Сьогодні Прем’єр-міністр України Анатолій Кінах зустрівся з Президентом Корейської асоціації міжнародної торгівлі Кім Дже Чуля.
На початку зустрічі Анатолій Кінах виразив глибоке співчуття у зв’язку з катастрофою китайського літака, в якій постраждали корейські громадяни. Під час розмови обговорювалися питання розвитку торгівельно-економічних стосунків між країнами. Глава Уряду зазначив, що Україна має серйозну зацікавленість у співпраці з Південною Кореєю.
Він нагадав про величезні транзитні можливості України у зв’язку з ідеями відродити великий шовковий шлях як сушею, так і морем; значний потенціал співпраці в галузях сучасних інформаційних технологій, паливно-енергетичного комплексу. Завдання Уряду, на його думку, полягає у створенні сприятливих умов для ефективних контактів українських та корейських бізнесменів та підприємців, розвитку торгівлі, активізації інвестиційних процесів. Прем’єр-міністр запевнив корейську сторону, що офіційна Україна надасть активної підтримки у обранні Республіки Корея країною, що проводитиме всесвітню виставку EXPO 2010.
Анатолій Кінах повідомив, що країна з нетерпінням чекає на чемпіонат світу з футболу, який проходитиме в Кореї, здійснює активні заходи з якісної трансляції матчів Національною телекомпанією. Його співрозмовник запевнив, що рівень організації чемпіонату наочно продемонструє світу можливості співпраці з Кореєю в організації великих міжнародних заходів та інформаційних проектів.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас