Харківський Комунар візьме участь у модернізації ракети-носія "Протон-М" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Харківський Комунар візьме участь у модернізації ракети-носія "Протон-М"

32
Харківське виробниче об'єднання "Комунар" бере участь у модернізації ракети-носія "Протон-М", що виробиляє московський центр імені Хрунічева.
Про це повідомив генеральний директор ПО "Комунар" Олександр Асмолов. За його словами, завод уже виготовив два літних комплекти бортових систем керування для "Протона-М" на новій елементній базі (з використанням бортового цифрового обчислювального комплексу - БЦОК). Свою частину замовлення (40%) на системи керування ПО "Комунар" виконало разом з розроблювачем - московським Державним унітарним підприємством "Науково-виробничий центр автоматики і приладобудування імені Миколи Пилюгіна".
Як відзначив Олександр Асмолов, системи керування на новій елементній базі замінили аналогові системи, що застосовувалися раніше і є великим досягненням ПО "Комунар". Олександр Асмолов також підкреслив, що багаторічний досвід роботи колективу заводу над виготовленням і удосконаленням систем керування ракети "Протон", а також напрацьований науковий і виробничий потенціал дають підстави претендувати на подальшу участь у проекті модернізації РН "Протон-М". На думку гендиректора, частка участі підприємства при цьому могла б складати близько 50%.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас