Урочисті збори, присвячені 10-річчю банку "Аваль", відбулися 12 квітня в Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Урочисті збори, присвячені 10-річчю банку "Аваль", відбулися 12 квітня в Києві

165
Київ. 16 квітня. Урочисті збори, присвячені 10-річчю створення найбільшого українського акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль», відбулися 12 квітня в приміщенні Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франко (м. Київ).
За інформацією прес-служби банку, на зборах керівництво банку і його колектив поздоровляли Голова Верховної Ради України Іван Плющ, перший замголови Адміністрації Президента України Олег Дьомін, віце-прем'єр-міністр України Леонід Козаченко, заступник голови Національного банку України Павло Сенищ.
Виступаючі на урочистих зборах Іван Плющ, Олег Дьомін, Леонід Козаченко, Павло Сенищ відзначили роль банку «Аваль» в економіці країни, їх внесок у розвиток фінансової і банківської системи, у реформування агропромислового комплексу.
Кращим співробітникам і менеджерам банку «Аваль» були вручені державні нагороди, а також грамоти Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Національного банку.
Указом Президента України Леоніда Кучми за вагомі досягнення в професійній діяльності і багаторічну працю орденами «За заслуги» третього ступеня були відзначені заступник голови правління банку Іван Пінчук і директор Луганської обласної дирекції Олександр Милай. Першому заступнику голови правління банку Іванові Волошко і директору Дніпропетровської дирекції банку Геннадію Малашенко привласнене почесне звання — «Заслужений економіст України». За особливі заслуги перед українським народом грамотами Верховної Ради України були нагороджені директори Тернопільської, Івано-Франківської і Житомирської обласних дирекцій, що керують Білоцерківською і Каховською філіями, а також начальник головного операційного управління банку «Аваль». За багаторічну плідну працю в банківській системі України, вагомий особистий внесок у її розвиток і високий професіоналізм почесні грамоти і пам'ятні срібні медалі Нацбанку України — «Ольга», «Данило Галицький», «Володимир Великий» — одержали заступник головного операційного керування банку, що керують Ровенською і Полтавською обласними філіями, директора Львівської, Херсонської і Вінницької обласних дирекцій. За свій професіоналізм і внесок у розвиток агропромислового комплексу країни весь трудовий колектив банку «Аваль» був відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів.
Як заявив голова правління банку «Аваль» Олександр Деркач, «і поздоровлення, і нагороди свідчать про найвищу оцінку з боку держави і його перших облич досягнень і ролі банку «Аваль» у розвитку економіки України». В даний час АППБ «Аваль» займає перше місце серед українських банків по розміру статутного фонду, що складає 270, 5 млн. грн; сумарним активам, що в еквіваленті перевищують 1 млрд. дол., а також — обсягам кредитних вкладень в українську економіку, і насамперед в АПК, сума яких на сьогодні перевищує 40% кредитних вкладень усіх комерційних банків у цю стратегічну для України галузь.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас