Sputnik "Development" розробить Web-сайт Peugeot — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Sputnik "Development" розробить Web-сайт Peugeot

48
Агентство з інтернет-розробок Sputnik «Development» і офіційний імпортер автомобілів Peugeot в Україні компанія «Ілта» підписали контракт на розробку Web-представництва компанії в мережі Інтернет.
Web-система буде створюватися на базі програмного продукту СайтАдміністратор v.2.04. Це власна розробка агентства, що являє собою автоматизований механізм керування структурою сайта, його наповненням, а також усіма сервісами. Застосування даної системи значно прискорить терміни реалізації проекту, а також забезпечить легкість керування і розвитку сайту в майбутньому без залучення кваліфікованих IT-фахівців.
«Також ми використовуємо технологію IPIX, завдяки якій сайт буде не тільки інформативним, але і цікавим. Дана технологія дозволить Вам очутитися усередині салону автомобіля, озирнутися, розглянути кожну деталь авто, начебто Web-камера встановлен посередині салону і Ви можете нею керувати: наближати і видаляти зображення, розвертатися на 360 градусів» – говорить Яков Кульгейко, програміст Sputnik «Development».
Агентство інтернет-розробки Sputnik «Development» є одним із проектів медіа холдингу KP Publications. Агентством були розроблені такі ресурси як лідируючий портал в Україні bigmir.net, новосний сайт Кореспондент.net , розважальний портал Nescafe, сайт компанії «Аеросвіт», офіційний сайт Федерації Футболу України і багато інших.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас