31
У Проекті огляду сільгоспполітикі України братиме участь Світовий банк
Представники Світового банку запропонували українському уряду спільно реалізувати Проект огляду сільськогосподарської політики України.
Про це повідомив вчора в інтерв'ю журналістам віце-прем'єр-міністр Леонід Козаченко після зустрічі зі старшим економістом Управління стабільного розвитку економічного розвитку регіону Європи і Середньої Азії Світоого банку Йеном Шукером.
За словами Л.Козаченко, даний проект передбачає "поглиблений аналіз реформ у сільському господарстві, проведених протягом останнього часу, які дали відчутні результати у виробництві сільгосппродукції".
Даний проект також передбачає аналіз удосконалення законодавчої бази, що регулює діяльність АПК в Україні. "Дуже важливим при реалізації даного проекту є те, що на базі проведеного аналізу планується розробити ряд пропозицій з подальшого реформування і розвитку нашого сільського господарства", відзначив Козаченко.
В даний час кредитний портфель СБ в Україні складається з 26 проектів. 8 з них уже реалізуються, інші знаходяться на різних стадіях підготовки. За весь період співробітництва СБ надав Україні кредити по різних проектах на суму більш 3 млрд. дол.
За матеріалами: УСПП
Поділитися новиною
Також за темою
Найбагатші кіберспортсмени світу — хто вони і скільки заробили
Bitcoin зріс до максимуму за 3 тижні
«Зроблено в Україні»: з 1 січня набрали чинності зміни для бізнесу
Уряд скоротив понад 200 регуляторних інструментів для бізнесу минулого року: який це дало ефект
Скільки індійців і бангладешців вже працюють в Україні — відповідь Міграційної служби
Латвія заявила про пошкодження оптичного кабелю в Балтійському морі
