Шкіль має намір домагатися скасування СІЗО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Шкіль має намір домагатися скасування СІЗО

25
Колишній лідер партії УНА-УНСО Андрій Шкіль, звільнений судом після обрання депутатом нової Верховної Ради, буде домагатися скасування інституту слідчих ізоляторів (СІЗО), у яких під час слідства до суду утримуються підозрювані. Про це він повідомив у суботу на прес-конференції у Львові, повідомляють Українські Новини.
За його словами, на першому етапі необхідно зменшити максимальний термін перебування в СІЗО до двох тижнів. Зараз підозрювані можуть перебувати в СІЗО протягом декількох років. За словами Шкіля, в Україні з населенням 48 млн. людей у СІЗО знаходяться 0,5 млн. осіб, натомість як у Польщі з населенням 38 млн. людей — тільки 0,05 млн. осіб.
Андрій Шкіль заявив також, що під час ув’язнення йому неодноразово пропонували "домовитися" із владою. Як передає УНІАН, за словами А.Шкіля, такі самі пропозиції одержували всі ув’язнені унсовці. Зокрема, сказав він, пропонувалося підписати попередньо підготовлені протоколи. А.Шкіль повідомив, що йому "пропонували "посадити" Юрія Луценка, Олександра Мороза, Степана Хмару, Юлію Тимошенко.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас