0 800 307 555
0 800 307 555

КБ "Фiнанси i кредит" одержав дозвiл НБУ на операцiї з банкiвськими металами


20 квітня 2001 року ліцензія банку "Фінанси і кредит" була розширена пунктами, згідно яким банк може купувати і продавати банківські метали як за свої кошти, так і за кошти клієнтів (згідно договорів комісії і доручення), залучати банківські метали як внески (до запитання і на певний строк) від фізичних і юридичних осіб, розміщати банківські метали від свого імені і за свій рахунок на депозитних рахунках, відкритих в інших банках. Ліцензією передбачено, що банк "Фінанси і кредит" також може надавати й одержувати міжбанківські кредити в банківських металах, надавати й одержувати кредити в гривні й в іноземній валюті під заставу банківських металів, надавати послуги по збереженню і перевезенню банківських металів.

Як повідомив Заступник Голови Правління банку "Фінанси і кредит" Ігор Львов, "у даний час підготовлений пакет документів для вступу банку в секцію банківських металів Української Міжбанківської валютний біржі. Крім того, ми плануємо найближчим часом подати в Міністерство фінансів пакет документів для одержання дозволу на роботу банку з брухтом дорогоцінних металів." На думку пана Львова, банк "Фінанси і кредит" уже найближчим часом зможе зайняти істотну нішу на ринку банківських металів через те, що він не тільки пропонує повний комплекс послуг по роботі з банківськими металами, але також має унікальну технологію ввозу і переміщення валютних цінностей по всій території України.

Довідка:
КБ "Фінанси і кредит" у першому кварталі 2001 року робив послуги по ввозу і переміщенню валютних цінностей 262 банківським структурам України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua