Понад 30 банків цікавляться орендою майна банку "Україна" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Понад 30 банків цікавляться орендою майна банку "Україна"

22
Понад 30 українських банків взяли участь у конференції, організованій 12 лютого ліквідатором банку "Україна" — Агентством з питань банкрутства, де обговорювалися питання проведення тендера на оренду майна банку.
Як повідомив в.о. голови Агентства Віталій Струков, слова якого приводяться у прес-релізі, поширеному в середу, цілісний банківський комплекс (ЦБК) банку «Україна» став привабливішим для банківських установ, тому що «об'єкт очищено від активів небанківського призначення» і з його складу виключено площу та майно, передані в оренду.
У ЦБК банку "Україна" зараз входять обладнані помещения та будівлі 25 обласних дирекцій і 457 відділень в усіх регіонах країни площею 394,6 тис. кв. м. Переможець тендера отримає право передавати надлишки площі та іншого майна у суборенду.
Тендер на оренду майна банка було оголошено 2 лютого. Об'єктом тендера, який проводиться серед банківських установ України та банків-нерезидентів, є приміщення з устаткуванням, що формують ЦБК. Останній термін подачі тендерної заявки — 18 лютого.
Договір оренди буде укладено на рік з автоматичним його подовженням на невизначений термін, але не пізніше 1 березня 2004 року. Мінімальний розмір чистої річної орендної плати — 20 % залишкової вартості орендованого майна. Претендент зобов'язаний забезпечити гарантійний внесок у розмірі 10 % мінімального розміру чистої річної орендної плати за майно, що він планує узяти під оренду.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас