0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Хрещатик" запропонував своїм клієнтам новий вклад "На вимогу"


ВАТ КБ «Хрещатик» з 20 жовтня п.р. запровадив новий вклад для фізичних осіб «На вимогу». Особливістю цього вкладу є вільний режим накопичення і використання коштів клієнтом, тобто вкладник може скористатися своїми коштами, розміщеними на цьому вкладі, у будь-який час. При цьому клієнт, попередивши банк про повернення вкладу за 2 робочих дні, не втрачає відсотків, нарахованих за фактичний строк зберігання коштів. Крім того, вкладник може за бажанням одержати частину свого вкладу. Якщо така сума перевищує 10 тис. грн. або еквівалент цієї суми в іноземній валюті, клієнт має попередити банк про це заздалегідь.

Строк розміщення вкладу не визначається, валюта — гривня, долар США або євро. Мінімальна сума вкладу — 1000 грн або 500 дол. США чи євро, мінімальна сума поповнення — 500 грн або 100 дол. США чи євро. Відсотки за вкладом (4% річних у національній і 2% річних в іноземній валютах) нараховуються щомісяця і додаються до вкладу, збільшуючи його.

Довідково:
Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк
«Хрещатик» зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 29.12.01 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Уже п’ять років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема останні роки “Ernst&Young”.

Банк має рейтинги міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, які відповідно до шкали рейтингів цього агентства такі: рейтинг підтримки - 4, довгостроковий та короткостроковий рейтинги - на рівні „В”, індивідуальний рейтинг - „D/E”. Прогноз за всіма рейтингами стабільний.

Рейтинговим агентством ТОВ «Кредит-Рейтинг» 21 квітня 2005 р. банку «Хрещатик» присвоєно довгостроковий рейтинг «UaA».

Мережа банку складається з 58 установ у Києві та інших регіонах України.

Основні фінансові показники банку станом на 01.10.05: чисті активи - 1,92 млрд. грн., фінансовий результат - 12,74 млн. грн., балансовий капітал - 185,6 млн. грн., у т.ч. статутний - 140 млн. грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua