Фонд нерухомості „Синергія Ріал Істейт” – гармонія доходності та надійності!


Компанія з управління активами КІНТО, враховуючи попередні успішний досвід управління активами інвестиційних фондів, започатковує новий для українського ринку колективних інвестицій напрямок інвестування – нерухомість.

Інвестиційна стратегія фонду СИНЕРГІЯ РІАЛ ІСТЕЙТ – пряме чи опосередковано через цінні папери та корпоративні права придбання об’єктів нерухомості з метою їх подальшого продажу, реконструкції та зміни профілю об’єкту і наступного продажу з метою отримання доходу та/або з метою здачі в оренду чи суборенду для створення надійної опори для доходів інвесторів фонду.

Інвестиційний фонд СИНЕРГІЯ РІАЛ ІСТЕЙТ дає можливість кожному інвестору стати співвласником сучасного офісного чи торгівельного центру та отримувати доход від передачі його в оренду чи перепродажу. Інвестору фонду не потрібні значні кошти, спеціальні знання та час для вивчення об’єктів інвестування, тому що інвестуванням коштів та управлінням нерухомістю займатиметься команда професійних менеджерів. Це безпосередньо компанія з управління активами фонду ВАТ ”КІНТО”, що має значний досвід в управлінні активами фондів, та залучені нею радники з нерухомості, які займають провідні позиції та мають досвід успішної діяльності, як на українському, так і на міжнародних ринках нерухомості.

Фонд розрахований на інвесторів, які шукають можливості диверсифікувати власний портфель інвестиціями у нерухомість. Інвестувавши через фонд у нерухомість, інвестор отримує доход на ринку нерухомості та позбувається ризиків, що притаманні для нього при самостійному інвестуванні.

Розміщення акцій Фонду починається з 12 вересня. Номінальна вартість однієї акції – 10 000 (десять тисяч) гривень. На першому етапі планується розмістити 8 000 акцій загальною номінальною вартістю 80 000 000 грн.

Створена в 1992 році, компанія “КІНТО” на сьогодні є найдосвідченішим учасником та визнаним лідером українського фондового ринку, активним чинником його творення та розвитку. Діяльність „КІНТО” зосереджена на управлінні активами інвестиційних та пенсійних фондів. Загальна вартість активів фондів, якими управляє КУА ВАТ "КІНТО" становить близько 150 мільйонів гривень, середньорічна доходність першого в Україні публічного інвестиційного фонду "Синергія" (з березня 2003 року) перевищує 100%, а першого в Україні відкритого пайового інвестиційного фонду "Класичний" (з червня 2004 року) – 80% річних.

Акції фонду СИНЕРГІЯ РІАЛ ІСТЕЙТ та інших фондів під управлінням компанії "КІНТО” можна придбати за адресою: Київ 01034, вул. Лисенка, 2.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.kinto.com

за телефонами: (0-44) 246-7350, 246-7434

e-mails:kinto@kinto.com
vasilieva-l@kinto.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua