Компанія "W.J. - Агро" погасила в повному обсязі корпоративні облігації першого випуску і виплатила відсотки за четвертий купонний період


26 липня 2005 р. здійснено погашення корпоративних облігацій компанії «W.J. – Агро».

Основні параметри даного випуску:
загальний обсяг емісії: 30 000 000,00 грн;
номінал однієї облігації: 1 000,00 грн;
термін обігу: 12 місяців, з 27.07.2004 г. по 26.07.2005 р.;
купонний дохід: 18% річних на 1-й та 2-й купонні періоди, але не нижче 13% річних у доларах США.

Метою випуску було залучення коштів юридичних и фізичних осіб для збільшення обсягів продажу; зокрема, — нарощування обсягів експорту кукурудзи, фуражної пшениці та насіння соняшнику, освоєння нових ринків збуту.

Андеррайтерами з випуску облігацій виступили ТОВ «Гріффон Капітал» и ВАТ ТФБ «Контракт».

Довідка.
ТОВ «W.J. – Агро» входить до групи компаній «W.J. Group», яка є одним з найбільших експортерів і переробників зернових та олійних культур з країн СНД та Східної Європи. Компанія має дочірні підприємства на території Росії, України, Молдови, Угорщини та Франції.

Відкрите акціонерне товариство Торговельно-фінансовий банк «Контракт» є правонаступником усіх прав та зобов’язань ВАТ АКБ «Антарес», зареєстрованого в 1993 році. Регулятивний капітал банку «Контракт» на 01.07.04 склав понад 38 млн. грн, активи — понад 135 млн гривень. ВАТ ТФБ «Контракт» є членом Асоціації українських банків, Київського банківського союзу, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Київської міжнародної фондової біржі, Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв, Української зернової асоціації, щільно пов’язаний партнерськими відносинами з групою компаній «W.J.Group». Більшість із цих підприємств є клієнтами ТФБ «Контракт».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua