8 українських аеропортів можуть бути об'єднані для створення державної акціонерної компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

8 українських аеропортів можуть бути об'єднані для створення державної акціонерної компанії

1
"Бориспіль", "Жуляни", Львів, Одеса, Сімферополь, Донецьк, Дніпропетровськ - можуть бути об'єднані для створення державної акціонерної компанії, - повідомив директор "Укравіатранса" Андрій Шкатюк.
За його словами, це дозволить звільнити державний департамент авіаційного транспорту від невластивих йому господарських функцій, зосередивши на виконанні функціонального призначення.
Аеропорти при цьому не втратять самостійності і будуть збережені у виді самостійних юридичних осіб, а їхні акції будуть передані створюваної компанії, - підкреслив А. Шкатюк. Для виконання цього плану державі необхідно одержати контрольні пакети акцій в аеропортах "Жуляни" і Одеси, що знаходяться в комунальній власності. За словами А. Шкатюка, для забезпечення беззбитковості і покриття усіх витрат за рахунок основної діяльності обсяги перевезень аеропортів повинні бути на рівні не менш 60-80 тис. пасажирів у рік.
У числі інших першочергових задач у рамках контролю за аеропортами, А.Шкатюк назвав завершення поділу аеропортів Донецька, Дніпропетровська і Львова на аеропорти й авіакомпанії.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас