Бі-Бі-Сі показала свою версію історії з Гонгадзе — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Бі-Бі-Сі показала свою версію історії з Гонгадзе

20
У неділю в Лондоні було показано документальний фільм телекомпанії Бі-Бі-Сі "Killing the story" про вбивство Георгія Гонгадзе та наступних політичних події в Україні. Як повідомив 24 березня у телепрограмі «Свобода слова» (телеканал ICTV) кореспондент ICTV Сергій Швець під час телефонного інтерв'ю з Лондона, у фільмі не міститься яких-небудь нових, що раніше б не публікувалися, епізодів записів майора Миколи Мельниченка.
Як стверджує ForUm, стрічка є "комплексним портретом" відомих подій, говориться в анотації до фільму. У ній використано інтерв'ю "ключових гравців драми" — президента України Леоніда Кучми, колишнього майора держохорони М. Мельниченка, вдови Г. Гонгадзе Мирослави. Раніше продюсер фільму Єва Еварт заявила, що у стрічці "немає ніякої пропаганди", а присутня тільки "об'єктивна спроба аналізу ситуації".
Очікується, що світова прем'єра фільму відбудеться на телеканалі ВВС World, однак тільки після того, як в Україні відбудуться парламентські вибори. Автор фільму "Killing the story" — відомий британський журналіст Том Манголд (Tom Mangold). Він є автором чотирьох бестселерів: історії вбивства російського царя Миколи II, хроніки війни у В'єтнамі, біографії агента ЦРУ Джеймса Англтона (James Angleton), дослідження з проблеми біологічної зброї. Його діяльність відзначено різними професійними нагородами.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас