34
Торік число членів Торгово-промислової палати України збільшилося на 20%.
У 2001 р. у члени Торгово-промислової палати України прийнято 800 підприємств і організацій. Таким чином, на початок 2002 р. ТППУ поєднує 4168 юридичних осіб і громадян України, зареєстрованих як підприємців, а також об'єднань підприємців.
Про це повідомив президент ТППУ Сергій Скрипченко, виступаючи сьогодні засіданні Ради палати. За його інформацією, найбільш успішно нових членів залучають Дніпропетровська палата - прийнято 101, Київська (міська) - 79, Запорізька - 76, Полтавська - 41, Львівська - 39, Донецька - 37, Чернігівська - 36. На Раді також відзначалося, що і ТППУ, і регіональні торгово-промислові палати не тільки збільшують число членів, але і розширюють спектр наданих послуг. Серед палат, що помітно збільшили число послуг, була названа Київська міська палата.
Як підкреслив Сергій Скрипченко, зараз підвищується значення присутності українських підприємств і українських торгово-промислових палат на міжнародному рівні. Українські підприємці чекають від Торгово-промислової палати України розширення мережі представництв Палати в закордонних країнах, додав він.
В даний момент налагоджувати співробітництво між українськими й іноземними підприємствами допомагають представництва Торгово-промислової палати України в Німеччині, Угорщині, Чеській Республіці, представництва Луганської ТПП у Китаї і Ставропольському Краї (Російська Федерація), представництва Чернівецької ТПП у Румунії (м. Сучава) і Німеччини (м. Целле).
За матеріалами: УСПП
Поділитися новиною