Тимошенко зізналася у президентських амбіціях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко зізналася у президентських амбіціях

30
Лідер виборчого блоку БЮТ Юлія Тимошенко має президентські амбіції — однак готова підкорити їхній «загальній справі демократизації України». Про це вона заявила у вівторок у Харкові. «Як може лідер будь-якої політичної сили не планувати досягти президентської посади?», — сказала вона, відповідаючи на питання журналістів.
Як передає ForUm, у той же час вона підкреслила, що її особисті амбіції «ніколи не зруйнують єдиної стратегії демократичних сил України». «Я завжди на майбутніх президентських виборах свої амбіції підкорятиму загальній справі», — заявила Тимошенко.
Українські Новини нагадують, що до опозиційного Кучмі блоку Юлії Тимошенко входять 6 партій, найбільшими з яких є партія "Батьківщина", що має 24 місця в Раді, та "Собор". Список блоку на вибори Ради очолюють лідер блоку й партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, лідер партії "Собор" Матвієнко, народний депутат Григорій Омельченко, лідер Української соціал-демократичної партії Онопенко та лідер Української республіканської партії Лук'яненко.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас