НАСК “Оранта” продовжує вигравати тендери


Останнім часом НАСК “Оранта” стала переможцем цілої низки тендерів. Серед них, зокрема, тендер на автострахування, що проводився Національним банком України. У результаті укладено угоду на страхування КАСКО автопарку головного офісу НБУ, а також на страхування цивільної відповідальності власника транспортних засобів.

Виграний тендер на обов’язкове страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яка може бути нанесена пожежею та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки. За цим видом страхування застраховано об’єкти ВАТ „ЮГОК” (Південний гірничо-збагачувальний комбінат) та ВАТ „Суха Балка”. Крім того, виграно тендер на комплексне страхування концерну “Орлан”.

ТОВ „Орлан-Транс-Груп” та ВАТ „Орлан-Транс” є одним з лідерів вантажних перевезень. Серед видів страхування, що увійшли у комплекс – страхування автопарку з 534 транспортних засобів, страхування відповідальності власників транспортних засобів, „Зелена картка”, страхування виїжджаючих за кордон, страхування майна тощо.

У торгах приймали участь у різних випадках від 6 до 10 інших страхових компаній.

До речі, автострахування є значною частиною страхового портфелю НАСК “Оранта” як за надходженнями страхової премії, так і за виплатами страхового відшкодування. За цим видом виплати здійснюються кожної доби. В цілому по Компанії за період з 1 липня до 25 серпня цього року було виплачено 5,4 млн. грн. Лідером із розмірів окремих відшкодувань також лишається автострахування. Так, минулого тижня за вкрадений Mersedes відшкодовано 300 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Оранта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua