Інвесторів у Херсон залучатимуть будівництвом пансіонатів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інвесторів у Херсон залучатимуть будівництвом пансіонатів

36
У Херсоні відбулася зустріч архітекторів та представників комунальних служб області із головою адміністрації Юрієм Кравченком. Усі присутні зазначали, що Херсон зараз знаходиться далеко не у кращій формі порівняно з іншими містами України. Для того, щоб привести його у гарний стан, потрібні не тільки гроші. Злагодженість роботи міської та обласної влади, а також підбор "архітектурних" кадрів — от що потрібно для реконструкції обласного центра, повідомляє Репортер.
Будинкам панельного типу та "хрущовкам", говорять головні архітектори, залишилося служити людям лічені роки. Те, що будували років 10–15 тому, самі будівельники називають "браком" — а це становить понад половину будинків міста. Теплові комунікації у цих будинках не відповідають принципам енергозбереження й у такий спосіб дорого обходяться муніципальній скарбниці.
Щоб вирішити якось проблему, мер та головний архітектор Херсона запропонували розширити будівництво пансіонатів уздовж берега Дніпра. На їхню думку, це залучить додаткові доходи до бюджету і стане ласим шматком для інвесторів, яких Херсон дуже потребує.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас