ФОПам скасують штрафи за відсутність касових апаратів: на який термін — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ФОПам скасують штрафи за відсутність касових апаратів: на який термін

Особисті фінанси
1215
У зв’язку з тим, що в січні були збої в роботі системи програмних РРО, перевірка здачі чеків підприємцями не проводилася і штрафи ФОПам не виписувалися.
Про це в інтерв’ю Уніан заявив голова Комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
«Ніякої перевірки ФОПів у січні з приводу не видачі чеків не було. Тому штрафи не нараховані за січень. Для того, щоб зняти будь-які питання, ми скасуємо взагалі штрафи за січень», — заявив Гетманцев.
Він також уточнив, що штрафи будуть скасовані в лютому-березні, коли парламент зможе поставити це питання на голосування.
«У лютому або в березні, коли зможемо поставити це питання на голосування. Я буду працювати над цим. Буду просити депутатів проголосувати за це. Можна різне про мене говорити, але я ніколи не обманюю. Ані ФОПів, ані будь-кого іншого. Всім говорив про свою позицію з самого початку. І якраз позиція скасувати штрафи за січень у мене є. І є позиція істотно знизити на 90% штрафи на весь рік для тих, хто встановив РРО», — заявив Гетманцев.

Довідка Finance.ua:

  • з 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, зобов’язані застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій та / або програмні реєстратори розрахункових операцій;
  • за порушення ФОПам передбачено штраф у розмірі 100% вартості проданих з порушенням товарів, а за наступні – вже 150% вартості товару.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас