Капіталізація Meta знизилась до 600 мільярдів доларів
Ринкова капіталізація компанії Meta (раніше — Facebook) впала нижче 600 млрд доларів на закритті торгів уперше з травня 2020 року.
Про це повідомляє CNBC.
Акції компанії впали на 2,1% – ринкова капіталізація досяга 599,32 млрд доларів.
Згодом акції зросли на 2%, а капіталізація становить 611 млрд дол.
Як пояснює видання, капіталізація в 600 млрд доларів — мінімальний поріг в антимонопольному законопроєкті, що розробляється в США.
Документ передбачає заборону техногігантам віддавати перевагу своїм власним сервісам і дискримінувати інші компанії на своїх платформах.
«Якщо Meta залишиться нижче цього порогу, вона зможе уникнути обмежень, тоді як інші гіганти, як Amazon, Alphabet, Apple і Microsoft, підпадають під дію правил. Проте може знадобитися досить багато часу, щоб будь-який із законопроєктів став законом, якщо це взагалі станеться. Один із законопроєктів фактично використовує нижчий поріг ринкової капіталізації – 550 мільярдів доларів», — пише CNBC.
Нагадаємо, материнська компанія Facebook Meta втратила понад 237 млрд доларів — це найбільше одноденне падіння вартості в історії фондового ринку США.
Акції Meta у четвер обвалились на понад 25% на тлі слабшого, ніж очікувалось, прогнозу щодо доходів.
Засновник та CEO Facebook Марк Цукерберг втратив 29 млрд доларів у четвер на тлі рекордного одноденного падіння акцій материнської компанії Meta Platforms Inc.
Такі результати компанії зумовлені, зокрема, втратою молодшої частини аудиторії соцмережами Meta. Компанія прогнозує отримати у першому кварталі менші прибутки, ніж очікують інвестори, внаслідок конкуренції з іншими платформами.
Meta заявила, що очікує дохід у першому кварталі 2022 року в діапазоні від 27 до 29 мільярдів доларів, що еквівалентно зростанню від 3% до 11% р/р.
Передусім йдеться про конкуренцію з TikTok — соцмережею з короткими відео, яка за кількість відвідувань торік обігнала пошуковик Google. У Meta раніше зазначали, що працюють над своїми соцмережами, аби могли конкурувати з TikTok за молодшу авдиторію.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною