«Автострада» завершила бурові роботи на будівництві лівобережної розв'язки Дарницького мосту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Автострада» завершила бурові роботи на будівництві лівобережної розв'язки Дарницького мосту

Казна та Політика
377
Мостобудівний підрозділ групи компаній «Автострада» продовжує роботи з будівництва лівобережної розв’язки Дарницького мосту в Києві; наразі на об’єкті завершено влаштування буронабивних паль і розпочато підготовчі роботи з монтажу прогонових споруд з’їздів.
Як повідомила пресслужба групи компаній у вівторок, загалом було пробурено та забетоновано 55 паль діаметром 1,5 м, на які пішло близько 2,5 тис. куб. м монолітного бетону. Для виконання цих робіт було залучено потужну техніку — бурові установки Bauer BG 45 і BG 36.
Крім того, виконано низку інших робіт. Так, на споруді № 8Л (з’їзд у напрямку просп. Бажана) влаштовано 12 ростверків і змонтовано 23 блоки підпірної стінки. Кожен такий блок важить до 14−15 тонн. Наразі тривають роботи з замонолічування блоків, а найближчими днями їх буде змонтовано ще 80. Під час влаштування споруди було використано близько 1,2 тис. куб. м монолітного бетону.
На споруді № 5Л (також є частиною з’їзду в напрямку просп. Бажана) забетоновано стоян та виконано половину робіт із влаштування підпірної стінки.
На споруді № 6Л, що веде в напрямку моста Патона, розпочато розробку котловану опори 4 і триває підготовка до влаштування ростверку.
На спорудах № 3Л і № 4Л триває бетонування й армування елементів опор — ростверків, тіл опор, ригелів.
Крім цього, наразі на об’єкті здійснюється експертиза металевих конструкцій прогонових будівель, зокрема лакофарбового покриття на балках і працездатності болтових з’єднань.
На об’єкті працюють 110 фахівців мостобудівного підрозділу «Автостради», залучено понад 50 одиниць спеціалізованої техніки. Роботи тривають цілодобово.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас