На які цілі підприємці беруть кредити під «5-7-9%» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На які цілі підприємці беруть кредити під «5-7-9%»

Кредит&Депозит
503
Минулого тижня мікро-, малий і середній бізнес отримав 490 позик на 1,7 млрд грн у рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%». Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався, на які цілі підприємці беруть гроші.
За даними Мінфіну, загалом з початку старту програми банки видали 33 436 позик на 85,2 млрд грн.
З них підприємці отримали:
  • 9,77 млрд грн на інвестиційні цілі;
  • 51,68 млрд грн у якості антикризових кредитів;
  • 23,73 млрд грн були видані в якості рефінансування попередньо отриманих кредитів.
На які цілі підприємці беруть кредити під «5-7-9%»
Як сказано в повідомленні Міністерства фінансів, у проекті Державного бюджету-2022 на реалізацію бюджетної програми «Забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва», в рамках якої здійснюється фінансування програми «Доступні кредити 5-7-9%» передбачено 3 млрд грн (включаючи програми «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» та Доступну іпотеку 7% ). Це дозволить надати підтримку для розвитку ще 20 тис. підприємцям.
На які цілі підприємці беруть кредити під «5-7-9%»

Довідка Finance.ua:

  • сьогодні позику в рамках програми можна отримати в Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку, Банку Львів, ПУМБ, Банку Альянс, Кредобанку, Банку Восток, Райффайзен Банку, ОТП Банку, Таскомбанку, Альфа-Банку, Глобус Банку, Мегабанку, МТБ Банку, Полікомбанку, Креді Агріколь Банку, Кредитвест Банку, КІБ, АП Банку, банку «Український капітал», ПроКредит Банку, Акордбанку, Асвіо Банку, Піреус Банку, МетаБанку, банку «Південний», Радабанку, Банку Кредит Дніпро, МІБ, Правекс Банку, Укрсиббанку, Кристалбанку, Скай Банку, Альтбанку, Полтава-банку, Мотор-Банку, РВС Банку, Банку інвестицій та заощаджень.
До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас