378
Україна розраховує підписати «промисловий безвіз» із ЄС у 2022 році - Шмигаль
— Казна та Політика
Україна розраховує на підписання Угоди АСАА (Угода про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції), так званий промисловий безвіз, із Європейським Союзом до кінця 2022 року.
Як повідомляється на сайті Кабміну, про це зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
За словами прем’єра, пріоритетом уряду залишається робота в напрямку інтеграції найкращих практик у межах п’яти «безвізів» із Європейським Союзом: митного, транспортного, цифрового, енергетичного та промислового.
Шмигаль зауважив, що плідна взаємодія сторін дає підстави сподіватись на укладання Угоди АСАА («промислового безвізу») до кінця 2022 року. Також у цьому році уряд очікує на приєднання України до спільної транзитної процедури ЄС/ЄАВТ.
Крім того, серед пріоритетів України прем’єр назвав укладення угоди із ЄС щодо лібералізації міжнародних автомобільних транзитних вантажних перевезень.
«Ми розраховуємо на спільне з ЄС довгострокове бачення енергетичної безпеки, а також на інтеграцію української енергосистеми в європейську мережу ENTSO-E. Також Україна, безумовно, зацікавлена в інтеграції учасників платіжного ринку України до європейського платіжного простору SEPA», — зазначив Денис Шмигаль.
Учасники засідання затвердили річний план роботи, який складається з 92 проектів актів уряду та 55 законопроектів.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
У п’яти містах України зберігається ризик зриву опалювального сезону
Масовий виїзд молодих чоловіків не вдарить по економіці — експерт
Банки зможуть спілкуватися з ДПС через спеціальний чат
Аналітики прогнозують, що до кінця року резерви НБУ перевищать $55 млрд
Мінекономіки та НБУ готують новий механізм валютного контролю
Бронювання, дерегуляція та кредити: уряд прийняв низку важливих рішень для бізнесу