iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max отримають перископну камеру — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max отримають перископну камеру

Технології&Авто
1169
Як повідомляє 9to5Mac з посиланням на аналітика Джеффа Пу (Jeff Pu), смартфони iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max будуть оснащені перископною камерою з 5-кратним оптичним зумом.
iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max отримають перископну камеру
Аналітик Джефф Пу вказав, що зараз компанія з Купертино веде переговори з Lante Optics, компанією, яка, як очікується, стане основним постачальником об’єктивів для перископних камер iPhone в наступному році. Як повідомляється, Apple вже отримала зразки об’єктивів від фірми, а остаточне рішення має бути прийнято до травня 2022 року.
Якщо Apple вирішить, що компоненти відповідають її стандартам якості, вона буде використовувати їх в iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max. У випадку, якщо компанії закриють угоду щодо цих компонентів, Lante Optics отримає замовлення більш ніж на 100 мільйонів модулів. Очевидно, що це позитивно позначиться на доходах Lante Optics.
Раніше інший аналітик, Мінг-Чи Куо (Ming-Chi Kuo), також говорив, що компанія розглядає можливість включення перископної камери в iPhone 2023 модельного року. Після повідомлення Джеффа Пу ймовірність того, що Apple поліпшить можливості масштабування iPhone в 2023 році, стає ще більшою.
Варто відзначити, що Samsung і Huawei вже впровадили в свої смартфони таку технологію, яка може забезпечувати рівні масштабування від оптичного 10-кратного до комбінованого 100-кратного зуму.
За матеріалами:
iXBT.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас