«Розумний» пістолет LS9 з біометричною ідентифікацією власника (відео) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Розумний» пістолет LS9 з біометричною ідентифікацією власника (відео)

Технології&Авто
608
Використання біометрії в зброї було показано ще в старій фантастиці. Пам’ятайте, суддя Дредд був озброєний пістолетом «Законодавець», запрограмованим на розпізнавання відбитка долоні господаря? Подібні технології давно стали реальними, але на комерційний ринок першим може вийти 9-мм «розумний» пістолет американської компанії LodeStar — LS9. Продукт вже продемонстрований акціонерам та інвесторам. Пістолет LodeStar повинен з’явитися у продажу в 2022 році за ціною 895 дол.
У нього інтегрований сканер відбитків пальців і чіп зв’язку ближнього радіусу дії (NFC), що активується додатком на смартфоні, а також панель для введення PIN-коду. Пістолет може бути авторизований для більш ніж для одного користувача, пише Reuters.
Сканер відбитків розблокує зброю за мікросекунди, але може не спрацювати, якщо пальці вологі або травмовані. Тому в якості підстраховки LS9 отримав PIN-Pad. Пістолет виконаний з полімеру, Ємність магазину — 17 патронів, забезпечений рейковим уніфікованим кріпленням (планка Пікатінні), датчиком активації RFID-токена, опціонально — модулем Bluetooth для можливості додаткової активації зі смартфона і збору даних.
Співзасновник компанії LodeStar Гарет Глейзер зазначив, якщо справжність особи користувача не підтверджена – зброя відключиться і з неї не можна буде вистрілити. Це також зробить марною загублену або вкрадену зброю, що важливо для поліцейських і тюремних охоронців.
За матеріалами:
ITC.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас