У комунальників Києва торік провели понад 2,2 тисячі обшуків — Кличко — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У комунальників Києва торік провели понад 2,2 тисячі обшуків — Кличко

Казна та Політика
258
На київських комунальних підприємствах і в підрозділах міської влади в минулому році правоохоронці провели понад 2,2 тисячі обшуків.
Про це під час пресконференції заявив міський голова Києва Віталій Кличко.
«У минулому році, можу трохи помилитися, але 2222 обшуки проходили й у комунальних підприємствах, і у підрядників, з однією метою — зіпсувати репутацію, показати, що все що погано, показати тотальну корупцію, і показати неспроможність… Також є спроби розділити посади (міського голови та голови КМДА. — Ред.) і це проговорюється впродовж трьох років. Ми розуміємо, що це суперечить Конституції України та закону України про місцеве самоврядування, і закону про місто Київ», — зазначив Кличко.
Він також розповів, що масові обшуки останнім часом проходять на комунальних підприємствах у місті Чернігів. Кличко назвав ці обшуки політичним тиском.
«На Чернігівщині відбуваються цікаві події. За останні декілька місяців у місцевої влади відбулося обшуків у п’ять разів більше, ніж за останні шість років. Ви знаєте, як у минулому, 2021 році події відбувалися з обшуками в Києві – нічого не знайшли, і зараз прийшли до мера Чернігова — представника команди партії „УДАР“ Владислава Атрошенка. Причина політичного тиску проста — довіра людей та політична самостійнійсть. І у Києві, і в Чернігові мета обшуків однакова — мери мають піти на „договорняки“ замість того, щоб представляти інтереси своїх виборців», — заявив Кличко.
За його словами, місцева та центральна влада повинні разом працювати, враховуючи ті виклики, які на сьогодні є. «Але на сьогоднішній день такої співпраці, на жаль, не існує. Замість того, щоб співпрацювати, — намагаються тиснути і змушувати кожного мера прислухатися», — сказав він.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас