2530
Дністровська ГАЕС стала найбільшою у Європі
— Казна та Політика
Компанія «Укргідроенерго» ввела в промислову експлуатацію четвертий гідроагрегат Дністровської ГАЕС потужністю 324 МВт.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Загальна встановлена потужність Дністровської ГАЕС досягла 1296 МВт в генераторному режимі і 1684 МВт в насосному.
Станція складатиметься з семи гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт, що ставить її на перше місце в Європі і шосте в світі.
«Це визначна подія для всієї галузі, адже при значному дефіциті вугілля на складах ТЕС додаткові 324 МВт — це той фактор, який сприятиме енергостабільності та стійкості роботи Об’єднаної енергосистеми», — зазначив генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота.
У компанії нагадали, що спорудження гідроакумулюючої станції на Дністрі, в першу чергу, дозволяє використовувати надлишки дешевої нічної електроенергії для закачування води в насосному режимі на високі позначки у верхню водойму і спрацьовування її в турбінному режимі в години пік для генерації електроенергії, що дозволяє забезпечити збалансовану роботу атомних електростанцій
За матеріалами:
Поділитися новиною