Boeing побудує перший літак у метавсесвіті — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Boeing побудує перший літак у метавсесвіті

Технології&Авто
2021
Слово «метавсесвіт» лунає все частіше. Вдатися до метавсесвіту вирішив і один з найбільших світових виробників авіаційної, космічної і військової техніки — Boeing.
За даними Reuters, компанія має намір сконструювати таким чином свій перший літак. На заводі майбутнього імерсивні тривимірні інженерні проєкти будуть реалізовуватися роботами і механіками з різних точок планети. Перші будуть безпосередньо зв’язуватися один з одним в процесі, а люди — працювати через гарнітури HoloLens від Microsoft вартістю 3,5 тис. дол.
Boeing розраховує перейти в цифрову екосистему через два роки. Її суть полягає в створенні і з’єднанні віртуальних тривимірних копій «цифрового двійника» літака і виробничої системи, здатної запускати симуляцію.
«Йдеться про посилення інженерної справи. Ми говоримо про зміну методів роботи всієї компанії», — заявив у першому майже за два роки інтерв’ю Reuters головний інженер Boeing Грег Хіслоп.
За його словами, більше ніж 70% проблем з якістю в авіакомпанії пов’язані з дизайном. І нові інструменти матимуть ключове значення: Boeing планує після створення вивести нову авіацію на ринок через 4−5 років.
Не так давно головний виконавчий директор Airbus, головного конкурента Boeing, Гійом Форі обіцяв «винайти нові виробничі системи і використовувати можливості даних» для оптимізації промислової системи. Прагнення обох авіагігантів символізують цифрову революцію. Багато компаній, включаючи Ford Motor і Meta Platforms, хочуть перейти у віртуальний світ метавсесвіту.
У 2018 році Boeing почала тестування технології доповненої реальності для надання технічним фахівцям інтерактивних тривимірних електричних схем в режимі реального часу.
Криза Boeing 737 Max. Амбітні плани компанії Boeing озвучені після кризи 737 Max 8: у 2018 році в Індонезії розбився літак авіакомпанії Lion Air з 181 людьми на борту, а в 2019 році в Ефіопії звалилося повітряне судно Ethiopian Airlines з 149 пасажирами.
До цього Boeing 737 Max 8 випереджав свого головного конкурента — Airbus А320 NEO. Але після двох авіакатастроф 737 MAX заборонили літати майже по всьому світу, виробництво було зупинено, а компанія зазнала мільярдних збитків.
За матеріалами:
ITC.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас