0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк знизив ставки кредитування бізнесу


ПриватБанк знизив ставки кредитування бізнесу

ПриватБанк у грудні знизив ставки кредитування для малого бізнесу та підприємців. Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався, як змінились ставки.

Як повідомив керівник Дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв, за умови реєстрації на сайті проекту для нових позичальників діятиме пільгова ставка кредитування за програмою фінансування підприємців «КУБ».

Комісія становить 1,4% на місяць від початкової суми кредиту за перші півроку та 1,2% на місяць за наступний термін користування кредитом.

Документи для отримання «КУБа» можна за 2 хвилини передати в «Приват24 для бізнесу» як з комп’ютера, так і зі смартфона. Заявку на отримання фінансування можна оформити тут.

Загалом ПриватБанк надає бізнес-кредити протягом трьох днів, а підписати документи можна прямо у смартфоні із сервісом SmartID (безкоштовно).

Довідка Finance.ua:

  • у країні незабаром запрацює програма «Українська мрія», завдяки якій громадяни, які сплачують податки, зможуть взяти кредит на вигідних умовах задля придбання собі нерухомості, авто або ж на освіту;
  • monobank з 1 грудня змінює процентну ставку за депозитами в гривні.

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають