0 800 307 555
0 800 307 555

Вкладники банку «Земельний капітал» отримали 94% виплат


Вкладники банку «Земельний капітал» отримали 94% виплат

Фонд гарантування вкладів виплатив вкладникам збанкрутілого банку «Земельний капітал» 392 млн грн гарантованого відшкодування.

За даними ФГВФО, загальна сума гарантованих виплат склала 392 млн грн або майже 94% від нарахованої суми, яка підлягає відшкодуванню.

Вкладники банку «Земельний капітал», які ще не отримали гарантоване відшкодування, можуть це зробити, звернувшись до будь-якого відділення банків – агентів Фонду. Для отримання коштів вкладникам необхідно мати з собою паспорт або інший документ, який посвідчує особу, та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

До переліку банків-агентів, підключених до автоматизованої системи виплат ФГВФО, входять: Кредобанк, Правекс Банк, Альфа-Банк, Укргазбанк, ПУМБ, Таскомбанк, Ідея Банк, банк «Південний», ПриватБанк, Універсал Банк, Ощадбанк, Банк інвестицій та заощаджень.

«2 місяці пройшло з початку виплат вкладникам цієї установи, а на сьогодні ми вже відшкодували майже 100% гарантованих сум. Це стало можливим завдяки тому, що більшість вкладників одразу з початку виплат звернулися щодо відшкодування коштів, а сама процедура виплат гарантованих сум є зрозумілою, швидкою та зручною для людей – без черг і бюрократичної тяганини. Достатньо прийти в будь-яке відділення одного з 12 банків-агентів, показати документи – паспорт та ідентифікаційний номер – і отримати свої гроші», – зазначила заступниця директора-розпорядника Фонду Наталія Рудуха.

11 серпня НБУ визнав банк «Земельний капітал» неплатоспроможним у зв’язку з невиконанням зобов’язань перед вкладниками та іншими кредиторами через недостатність коштів.

За 8 місяців року «Земельний капітал» отримав майже майже 195 млн грн збитків.

Збанкрутілий «Земельний капітал» став 100-м банком в управлінні ФГВФО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua