0 800 307 555
0 800 307 555

Споживчий кредит від ПУМБ за 5 хвилин


Споживчий кредит від ПУМБ за 5 хвилин

Мрієте про оновлення техніки або плануєте подарунки на новорічні свята? Не вагайтеся – Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) вже подбав про шопінг під час «чорної п’ятниці». Цьогоріч отримати кредит на придбання побутової техніки та інших товарів в магазинах – партнерах банку стало ще простіше.

ПУМБ першим серед українських банків запровадив видачу кредитів за допомогою смартфонів одразу у торгівельному залі.

Покупцям не треба витрачати ані секунди на черги, очікування вільного кредитного консультанта та збір паперів – спеціаліст банку, за допомогою смартфону, зможе перевірити запит покупця в режимі онлайн та одразу прийняти рішення щодо кредитування.

Основні вимоги для отримання цільового споживчого кредиту на придбання техніки або інших товарів у магазинах-партнерах ПУМБ: вік від 18 до 70 років, українське громадянство, наявність постійного джерела доходу. Ліміт – до 200 тис. грн. Строк кредитування – від 3 до 24 місяців. Більше про умови кредитування та відсоткову ставку читайте за посиланням. Також, є опція дострокового погашення без додаткових оплат.

Що потрібно, щоб отримати споживчий кредит:

  • Обрати товар у магазині-партнері ПУМБ
  • Оформити заявку у кредитного консультанта (не забудьте паспорт та ІПН)
  • Після погодження кредиту – оформити та забрати покупку

«Як показує наша практика, вже декілька років поспіль на період «чорної п’ятниці» попит клієнтів на придбання техніки та інших товарів в кредит збільшується в рази. Щороку середній чек під час розпродажів наприкінці листопада зростав від 20% до 30% в різні роки. Минулого року був найбільший ріст – на 27%, а ПУМБ зайняв лідируючі позиції* на ринку товарних кредитів, видавши найбільшу кількість класичних товарних кредитів (понад 18,6 тис. товарних кредитів на загальну суму 299 млн грн). Цього року, враховуючи смартфонізацію процесу кредитування та те, що деякі магазини розпочали тиждень розпродажів ще у понеділок напередодні та планують завершити розпродаж лише у понеділок після «чорної п’ятниці» (т.з. «кібер понеділок») , ми плануємо перевищити минулорічні покажчики», – коментує Ігор Яровий, директор департаменту роздрібного партнерського продажу ПУМБ.

Нагадуємо, що окрім цільового споживчого кредиту, ПУМБ надає клієнтам і інші кредитні продукти, які стануть у нагоді під час шопінгу «чорної п’ятниці». Це кредит готівкою всеЯсно, кредитна картка всеМожу та сервіс «Сплачуйте частинами».

*за даними «Comfy», «Ельдорадо», «Фокстрот» та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua