0 800 307 555
0 800 307 555

Чи є досягнення дитиною повноліття підставою для анулювання заборгованості з аліментів


Чи є досягнення дитиною повноліття підставою для анулювання заборгованості з аліментів

Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався, що досягнення дитиною повноліття не є підставою для анулювання заборгованості з аліментів.

Як пояснює пресслужба Міністерства юстиці, цією законодавчою нормою керуються державні виконавці під час застосування до боржників примусових заходів.

“Розраховуючи на протилежне, мешканка Шишацької громади вважала гарною новиною набуття сином 18-річного віку, адже була переконана, що за накопичений нею 115-тисячний аліментний борг з часом не спитають. Крапку на байдужому ставленні жінки до власної дитини поставили державні виконавці Шишацького відділу ДВС у Миргородському районі Полтавської області Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м. Суми/, які застосували всі необхідні, передбачені законом, заходи впливу”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що загальну суму заборгованості по цьому кейсу утворили основний борг з аліментів у розмірі 75 тисяч гривень та майже 40 тисяч гривень штрафу, нарахованого за тривале ігнорування сплати дитячих коштів.

Під тиском правових санкцій, неплатниці аліментів все ж таки довелося розрахуватися.

Довідка Finance.ua:

  • якщо повнолітні діти після досягнення 18 років продовжують навчання, то можна стягувати аліменти до 23 років, або до закінчення навчального закладу;
  • як отримати довідку про наявність заборгованості по аліментам.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua