0 800 307 555
0 800 307 555

Кому в Україні платять 100 тис. грн на місяць


Кому в Україні платять 100 тис. грн на місяць

В Україні найбільшу зарплату (серед відкритих даних кадрових порталів) пропонують інформаційному директору. Такий фахівець може заробляти близько 100 тис. грн.

На другому місці за розміром винагороди опинилися IT-фахівці. Це випливає з даних великого кадрового порталу.

При цьому середня зарплата по країні становить всього лише 14,8 тис. грн. Також варто зазначити, що пропозиції щодо заробітних плат у Києві та інших регіонах істотно відрізняються.

Найбільш високооплачувані вакансії:

  • Інформаційний директор – 100 тис. грн. Це фахівець, який обіймає посаду у вищому керівництві компанії і відповідає за роботу всіх інформаційних систем.
  • Програмісти – близько 65 тис. грн. У столиці зарплата може досягати і більше 80 грн. Згідно з даними статистики, найбільше заробляють ті фахівці, які володіють мовою програмування C++.
  • Медіабайєри – 45 тис. грн. Фахівці, які закуповують майданчики і розміщують рекламу в медіа, опинилися на третій сходинці за рівнем заробітної плати. Зарплата в столиці перевищує 50 тис. грн.
  • Національний менеджер – 39 тис. грн. Це фахівець, який очолює відділення міжнародної компанії в країні. В його обов’язки часто також входить і розширення.
  • Директор з маркетингу – 37,5 тис. грн. У Києві такий фахівець в середньому заробляє 45 тис. грн. У компанії він відповідає за просування продукції.

Варто зазначити, що попит, а саме кількість пропозицій від роботодавців дещо відрізняється від рейтингу зарплат. Найбільше вакансій пропонують у сфері Роздрібна торгівля – 32 тис. оголошень, Транспорт і логістика – 24 тис., Будівництво – 18 тис. оголошень.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua