0 800 307 555
0 800 307 555

Шмигаль розповів про тисячу гривень за вакцинацію: програма має дві цілі


Шмигаль розповів про тисячу гривень за вакцинацію: програма має дві цілі

Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався про цілі урядової програми з виплати 1 тис. грн вакцинованим.

Як пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода, програма має дві цілі: насамперед підтримка малого й середнього бізнесу, а також мотивація людей до вакцинування від COVID-19.

За словами Шмигаля, іноземні партнери оцінили ініційовану Президентом України програму з виплати 1 тис. грн вакцинованим як одну з найкращих програм і методик у цьому напрямку.

«Ми підтримаємо 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це креативні індустрії, кіно й театри, музеї, спортивні центри та внутрішні залізничні й авіаперевезення. Ця підтримка буде значною, якщо врахувати, що ми ставимо за мету вакцинувати 20-24 млн українців», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що скористатися програмою зможуть всі громадяни України, щеплені двома дозами вакцини, незалежно від того, коли вони її отримали.

«Програмою зможуть скористатися через застосунок або портал Дія ті, хто мають відповідні COVID-сертифікати. Дія сформує віртуальну платіжну картку, якою можна буде скористатися для оплати послуг у визначених напрямках», — зауважив очільник Уряду

Денис Шмигаль додав, що програма діятиме з 19 грудня цього року до 18 грудня наступного.

Нагадаємо, гроші будуть нараховувати на спеціальну банківську картку після верифікації в «Дії». Для громадян, які не можуть встановити додаток, запустять подібну програму в третьому кварталі 2022-го. Ці гроші будуть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг.

Довідка Finance.ua:

  • 18 листопада Рада попередньо підтримала законопроєкт про «тисячу Зеленського»;
  • депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу», голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що виплатою 1 тис. гривень повністю вакцинованим не можна буде здійснити оплату комунальних послуг та ліків аптеці;
  • за даними НБУ, анонсована Президентом Володимиром Зеленським виплата у 1000 грн вакцинованим не матиме суттєвого впливу на інфляцію.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua