0 800 307 555
0 800 307 555

Шмигаль: держрегулювання цін на соціально значущі товари — поширена практика в багатьох країнах світу


Шмигаль: держрегулювання цін на соціально значущі товари — поширена практика в багатьох країнах світу

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що державне регулювання цін на товари істотної соціальної значущості — поширена практика в багатьох країнах світу.

«Є соціальні групи товарів, на які може встановлюватися державне регулювання рівня націнки. Таких груп товарів більше 20, ще минулого року були встановлені відповідні рівні націнки… Всі ці речі залишаються… Інші товари у нас не регулюються», — сказав Шмигаль на брифінгу під час робочої поїздки в Кіровоградську область у вівторок, відповідаючи на питання агентства «Інтерфакс-Україна», як він оцінює результати державного регулювання цін на окремі товари.

Прем’єр підкреслив, що це поширена практика в багатьох країнах світу, коли держава регулює соціальні групи товарів.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів під час карантину ввів державне регулювання цін на товари істотної соціальної значущості та товари протиепідеміологічного призначення. Таким чином, з 18 травня 2020 року компанії зобов’язані декларувати подорожчання роздрібних цін на такі товари понад 5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua