0 800 307 555
0 800 307 555

Голова Morgan Stanley заявив про невисокий інтерес клієнтів до Bitcoin


Голова Morgan Stanley заявив про невисокий інтерес клієнтів до Bitcoin

Криптовалюти і технологія блокчейн, що лежить в їх основі, довели свою довговічність, проте серед клієнтів Morgan Stanley цифрові активи не користуються великим попитом.

Про це заявив голова фінансового конгломерату Джеймс Горман, повідомляє CoinDesk.

«Я не вважаю криптовалюти швидкоплинною модою, не думаю, що вони скоро зникнуть. Не знаю, скільки повинен або не повинен коштувати Bitcoin. Але ці речі не зникають, а технологія блокчейн, що лежить в їх основі, очевидно, цілком реальна і потужна», — заявив Горман під час телеконференції за підсумками III кварталу 2021 року.

За його словами, Morgan Stanley не надає роздрібним клієнтам прямий доступ до цифрових активів, але дозволяє їм інвестувати в криптовалюти через різні фонди. Голова конгломерату зазначив, що така діяльність «не є великою частиною бізнесу».

У березні джерела CNBC повідомили про плани Morgan Stanley відкрити акредитованим інвесторам з капіталом не менше ніж $ 2 млн доступ до Bitcoin-фондів. Вкладення в інструменти банк обмежив 2,5% від їх власного капіталу.

У квітні конгломерат в заявці для SEC не виключив додавання похідних на першу криптовалюту в 12 власних фондів.

У червні керуючі активами New York Digital Investment Group і FS Investments подали в SEC заявку на реєстрацію Bitcoin-фонду, призначеного для клієнтів Morgan Stanley.

Раніше фінансовий конгломерат розкрив позицію в Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму $ 1,3 млн. Згодом він збільшив вкладення в Bitcoin-траст через підконтрольні структури на кшталт Morgan Stanley Insight Fund.

Остання придбала акції GBTC на $ 27,7 млн. Подібні інвестиції можуть досягати до $ 25% від AUM, згідно з документами для SEC.

Слова Гормана контрастують з нещодавнім висловлюванням голови JPMorgan Джеймі Даймона, який заявив, що «Bitcoin нічого не коштує». Генеральний директор холдингу підкреслив, що його клієнти вважають інакше, тому організація надає їм відповідні інструменти для інвестицій.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Morgan Stanley приступив до формування команди, яка сфокусується на вивченні впливу криптовалют на акції та інструменти з фіксованою прибутковістю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua