0 800 307 555
0 800 307 555

Юнекс Банк до кінця року планує відкрити 9 відділень


В 2021 році Юнекс Банк планує відкрити 3 нових і перемістити на нові локації 6 існуючих відділень. Про це повідомив голова правління і власник 25% акцій фінустанови Іван Світек.

На даний момент мережа відділень фінустанови складається з 17 відділень, розташованих в 11 регіонах України. Таким чином, до кінця року мережа розшириться до 20 офісів в 13 регіонах. Рішення інвестувати в розвиток мережі відділень зумовлене стратегічними планами фінустанови. За словами Івана Світека, наступного року банк продовжить розширювати географію мережі.

«За моїми оцінками, для ефективної роботи банку достатньо близько 30-40 відділень. Які мають бути відкриті у всіх великих містах країни. Мова не йде про зміну стратегії – Юнекс Банк робить ставку на сучасні онлайн-канали продажів. Але це досить ресурсномісткий, в тому числі за часом, процес, що вимагає роботи над багатьма системами. Крім того, тільки правильне поєднання офлайн і онлайн-каналів здатне забезпечити найкращий результат. Скільки б про це не говорили, реально в Україні немає жодного банку без офлайн представництв», – говорить голова правління Юнекс Банку.

До кінця 2021 року фінустанова планує відкрити три нових відділення у Вінниці, Слов’янську і Києві. Ще 6 існуючих відділень змінять адреси в межах своїх міст.

«Після покупки банку ми провели ретельний аудит всієї мережі. Частина відділень були закриті, оскільки в нашому розумінні навіть теоретично не могли давати результат. Однак загальна якість мережі було вкрай невисокою. Слабкі з точки зору потоку потенційних клієнтів локації, поганий ремонт. Ми не побачили сенсу інвестувати в такі точки. І в тих регіонах, де відчуваємо необхідність бути присутніми, прийняли рішення про переміщення офісів», – додає Іван Світек.

Оновлені відділення будуть принципово відрізнятися від існуючих. Вони будуть виконані в єдиному стилі з акцентом на комфорт клієнтів. Кожне буде оснащено касовим вузлом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua